Om oss

Organisation

Vi är väldigt stolta över vårt team. Tveka inte att kontakta någon av oss om du vill veta mer om hur vi kan hjälpa dig.

Organisation

Ledning

Andreas Cederlund

Marknadschef
andreas.cederlund@ecoclime.se
070-290 11 80

Christoffer Eklund

Försäljningschef
christoffer.eklund@ecoclime.se
072-241 10 03

Martin Johem

Projektchef
martin.johem@ecoclime.se
070-593 99 70

Per Aspegren

Styrelseledamot och tf VD

Peter Bodin

Försäljningschef Cirkulär energi
peter.bodin@ecoclime.se
070-555 61 18

Robert Johansson

CFO
robert.johansson@ecoclime.se
070-854 85 28

Stefan Bolöv

Affärschef Inomhusklimat
stefan.bolov@ecoclime.se
073-801 54 49

Torbjörn Jonasson

teknik- och produktchef
torbjorn.jonasson@ecoclime.se
073-073 56 16

Försäljning

Anders Forssén

Teknisk säljare Cirkulär energi
anders.forssen@ecoclime.se
073-060 89 12

Christian Jalakas

Teknisk säljare Cirkulär energi
christian.jalakas@ecoclime.se
073-060 74 10

Christoffer Eklund

Försäljningschef
christoffer.eklund@ecoclime.se
072-241 10 03

Marcus Sandlund

Affärsutvecklare
marcus.sandlund@ecoclime.se
070-088 73 75

Peter Bodin

Försäljningschef Cirkulär energi
peter.bodin@ecoclime.se
070-555 61 18

Stefan Bolöv

Affärschef Inomhusklimat
stefan.bolov@ecoclime.se
073-801 54 49

Stefan Silfvercrantz

Senior säljare, komplexa energisystem
stefan.silfvercrantz@ecoclime.se
070-727 16 62

Teknik, projekt och produktion

Anders Mikaelsson

Platschef fabrik och laboratorium
anders.mikaelsson@ecoclime.se
070-604 31 49

Martin Johem

Projektchef
martin.johem@ecoclime.se
070-593 99 70

Niclas Stenlund

Affärsingenjör/Projektledare
niclas.stenlund@ecoclime.se
076-850 00 79

Torbjörn Jonasson

teknik- och produktchef
torbjorn.jonasson@ecoclime.se
073-073 56 16

Viktor Lindström

Teknisk projektledare- Cirkulär energi
viktor.lindstrom@ecoclime.se
072-223 31 02

Zohre Khishkar

Projektledare
zohre.khishkar@ecoclime.se
070-231 00 92
Den här hemsidan använder sig av cookies för statistik. Om du vill kan du i din webbläsare stänga av dessa. Okej Läs mer